Black Friday na Luzie!

-10% na wszystkie MATMY

Dni
Godz.
Min.
Sek.

MATMA NA LUZIE
dla klas 7-8

Rewolucyjny sposób na naukę z rozszerzoną rzeczywistością (AR)

Zestaw w cenie 2 godz. korepetycji

MATMA NA LUZIE
dla klas 7-8

Rewolucyjny sposób na naukę z rozszerzoną rzeczywistością (AR)

Zestaw w cenie 2 godz. korepetycji

Bo po co wkuwać, kiedy można zrozumieć

Trzy proste kroki do MATMY NA LUZIE

Matma? Na luzie!

Możesz opanować matmę. I to na luzie! Nasza metoda opiera się na połączeniu przyjaznej książki oraz apki, w której wykorzystujemy rozszerzoną rzeczywistość. Wszystko po to, aby raz na zawsze rozprawić się z nudą i kuciem na blachę. Przekonaj się, że do matematyki można podejść na luzie, ze zrozumieniem, zaangażowaniem i ciekawością. Niezależnie od tego, czy potrzebne Ci powtórzenie do egzaminu ósmoklasisty, matematyka dla klasy 7, czy materiały dla młodszych klas. W naszej metodzie znajdziesz wszystko to, co niezbędne do samodzielnej nauki!

Więcej niż podręcznik – matematyka klasa 7 i 8

MATMA NA LUZIE dla klas 7-8 to książka z aplikacją AR. Połączenie klasycznej metody z nowoczesną technologią to nasz przepis na odczarowanie nudnej i niezrozumiałej matematyki.

Książka MATMA NA LUZIE to:

Aplikacja – matma w smartfonie

Nie byłoby MATMY NA LUZIE bez apki, którą można zainstalować na urządzeniu mobilnym (smartfon, tablet) z systemem iOS lub Android. Jej najważniejsze funkcje to:

Interakcja w MATMA NA LUZIE

Rozszerzona rzeczywistość (AR – augmented reality) pozwala wizualizować omawiane zagadnienia, rozbudza ciekawość, wprowadza do nauki elementy zabawy i zamienia wkuwanie w rozumienie.

MATMA NA LUZIE to metoda, w której tradycyjny papier spotyka się z najnowszymi technologiami. W naszej książce umieściliśmy znaczniki, przy pomocy których wejdziesz w interakcję z przerabianym materiałem.

Wystarczy, że uruchomisz apkę, a następnie skierujesz skaner AR we wskazane miejsce na stronie. Na ekranie Twojego smartfonu lub tabletu pojawi się animacja, grafika 2D, model 3D lub filmik, które wyjaśnią Ci omawiane zagadnienia. Dzięki temu ćwiczenia z matematyki (klasa 7-8, 5-6 czy 4) będą zrozumiałe, ciekawe i proste, jak dwa plus dwa.

Już ponad

1
sprzedanych zestawów

Co zamawiasz?

Spis treści

Materiał MATMY NA LUZIE jest zgodny z podstawą programową. Dodatkowe działy pomogą dziecku w nauce fizyki i chemii.

Książka ma ok. 170 stron, wypełnionych nie tylko tekstem, ale przede wszystkim protipami i rysunkami. W środku znajduje się także ponad 100 kodów do zeskanowania skanerem rozszerzonej rzeczywistości. Treści podzielone są na 23 rozdziały po 4-10 stron, tak aby nie zanudzały ucznia i aby nauka była wydajna.

Spis treści książki MATMA NA LUZIE dla klas 7-8

Pakiet podwójny MATMY NA LUZIE

Pakiet obejmuje zestaw dla klasy 4 oraz zestaw dla klas 7-8.
59 zł

W pakiecie taniej

99 zł

W pakiecie taniej

W pakiecie taniej –  158 152 zł

Opinie klientów

Zestaw w cenie 2 godz. korepetycji
(wysyłka w ciągu 24h)

Matma na Luzie pomaga przez 2 lata, a jest w cenie 2 godzin korepetycji! 

(wysyłka w ciągu 24h)