Opinie o MATMIE NA LUZIE

5/5

Uważam, że książka sprawdzi się świetnie jako „przewodnik” podczas samodzielnego przygotowywania się do zajęć, sprawdzianów czy wreszcie – egzaminu ósmoklasisty„.

TIKowy Belfer, zobacz pełny artykuł o MATMA NA LUZIE dla klas 7-8

„W tej książce podobają mi się kolorowe dopiski, wytłumaczenia, które łatwo zrozumieć. Na wstępie każdego rozdziału jest tak zwane „Po co nam to” – pomaga to w rozumieniu danego rozdziału. Po każdym skończonym temacie można zrobić Notatki własne”.

Opinia uczennicy klasy 4 na blogu TIKowy Belfer, zobacz pełny artykuł

„Jeśli szukacie nietuzinkowych materiałów dla swojego dziecka czy uczniów do samodzielnej nauki matematyki, z przekonaniem mogę Wam polecić „Matmę na luzie”. Moi uczniowie już ją przetestowali”.

TIKowy Belfer, zobacz pełny artykuł

Co MATMA NA LUZIE oznacza dla Ciebie?

  • Koniec z nudą. Matma na Luzie uruchomi Twoją wyobraźnię – zobaczysz potęgi w 3D, z bliska przyjrzysz się wszystkim elementom prostopadłościanu i obejrzysz animacje, w których rozwiązywane są skomplikowane obliczenia.
  • Lepsze zapamiętywanie. Masz problem z utrwaleniem potęg o 1 do 20? Ciężko Ci zapamiętać kolejność wykonywania zadań pod kreską? Podaruj swojej głowie nowe bodźce! Nasze animacje – dzięki innowacyjnej formie – sprawią, że z łatwością zapamiętasz nawet najtrudniejszy materiał.
  • Wyobraźnię przestrzenną. Wizualizacja brył i zrozumienie wszystkich pojęć, jakie się z nimi wiążą, może sprawiać wiele problemów. Modele 3D pozwalają zobaczyć je z każdej strony (z możliwością podświetlania wybranych elementów) i tym samym wspierają rozwój wyobraźni przestrzennej.
  • Tyle czasu, ile potrzebujesz. Aplikacja pozwala Ci pauzować, cofać się i powtarzać wybrany materiał bez żadnych ograniczeń.