Pytania i odpowiedzi do MATMY NA LUZIE

Książka ma ok. 170 stron, wypełnionych nie tylko tekstem, ale przede wszystkim protipami i rysunkami. W środku znajduje się także ponad 100 kodów do zeskanowania skanerem rozszerzonej rzeczywistości. Treści podzielone są na 23 rozdziały po 4-10 stron, tak aby nie zanudzały ucznia i aby nauka była wydajna.

W większości filmików nie ma dźwięku – wszystko jest dokładnie wytłumaczone poprzez grafiki i napisy. Dlaczego? Z naszych badań wynika, że tłumaczenie wzrokowe jest dużo bardziej efektywne. Ponadto, filmiki bez dźwięku nie wymagają słuchawek ani włączonego głośnika, dzięki czemu można obejrzeć je w dowolnym momencie.
W filmikach, w których dźwięk powinien być obecny, na początku wyświetla się napis „włącz dźwięk”. Są to na przykład filmy w dziale 13.

Do każdej książki dołączamy jednorazowy kod aktywacyjny. Kod wykorzystywany jest do założenia konta użytkownika.

Aplikację można zainstalować na wielu urządzeniach, natomiast można utworzyć tylko jedno konto użytkownika, na które można być zalogowanym jednocześnie tylko na jednym urządzeniu.

Zalogowanie na drugim urządzeniu powoduje wylogowanie na pierwszym urządzeniu. Oczywiście można się logować wielokrotnie. 🙂

Oczywiście, do każdego zamówienia wystawiamy fakturę na osobę fizyczną lub na firmę.

Dostęp do aplikacji nie jest ograniczony czasowo. 🙂 Do każdej książki dołączamy jednorazowy kod, który należy wykorzystać do założenia konta w aplikacji. Nie ma żadnych dalszych płatnych subskrypcji.

Dokładne parametry telefonów, na których aplikacja na pewno będzie działać, są wyszczególnione w naszym regulaminie.

Przeprowadzaliśmy testy na telefonach średniej klasy, które weszły na rynek nawet 8 lat temu i aplikacja działała bez zarzutów. Oczywiście trzeba pamiętać, że im nowszy i szybszy telefon, tym aplikacja działa płynniej. 🙂

Istnieje możliwość sprawdzenia działania aplikacji – w wersji demo jest ona dostępna do pobrania bezpłatnie w sklepach Google Play oraz App Store pod nazwą „matma na luzie”. Rozdział demo naszej książki jest również dostępny do pobrania na naszej stronie internetowej. 🙂

Jak najbardziej!

Cały czas pracujemy nad kolejnymi przedmiotami i poziomami.
Dokładne informacje będziemy zamieszczać na naszych fanpage’ach:
https://www.facebook.com/edutechnologiespl
https://www.facebook.com/matmanaluzie

Po rejestracji należy sprawdzić, czy na skrzynkę pocztową dotarł mail z linkiem aktywacyjnym. Czasem zdarza się, że mail wpada do „spamu”, dlatego dobrze jest sprawdzić tę zakładkę. Po kliknięciu w link aktywacyjny (który przenosi na stronę internetową matmanaluzie.pl) można zalogować się w aplikacji, wpisując dane wprowadzone podczas rejestracji.

Masz pytanie? Zapraszamy do kontaktu.